pady ETC
img
img

PAD CZARNY PREMIUM - pad do gruntownego czyszczenia silnie zabrudzonych posadzek, zwłaszcza przemysłowych betonowych, lastriko itp.Pad czarny zbudowany jest z włókien nylonowych, spoiwa z dużą zawartością ścierniwa.Dlatego też pad ten jest bardzo agresywny i nie zaleca się go do czyszczenia delikatnych powierzchni.Pad może służyć również do zdzierania powłok zabezpieczających.


Karta techniczna produktu
PobierzPAD BRĄZOWY PREMIUM - pad mniej agresywny niż pad czarny PREMIUM, do gruntownego czyszczenia silnie zabrudzonych posadzek, zwłaszcza przemysłowych betonowych, lastriko itp.Pad brązowy PREMIUM zbudowany jest z włókien nylonowych, spoiwa z dużą zawartością ścierniwa.Dlatego też pad ten jest bardzo agresywny i nie zaleca się go do czyszczenia delikatnych powierzchni.Pad może służyć również do zdzierania powłok zabezpieczających.


Karta techniczna produktu
Pobierz


Zobacz też - WYPRZEDAŻ PADÓW ! zobacz: www.numatic-wyprzedaze.pl


pad Razorback - mniej agresywny od pada Diamondback (czyszczenie mniej odpornych na ścieranie i zarysowania materiałów takich jak linoleum, PCV oraz usuwanie miękkich warstw polimerowych i past).
Otwarta struktura pada o grubości 1/2"


pad Diamondback - ekstremalnie agresywny pad- zdzieranie twardych wielowarstwowych powłok ochronnych
Otwarta struktura pada o grubości 1/2"

  • ostre włókna czyszczące tworzą duże oczka na całej grubości pada, dlatego też duże ilości cząstek zdartej powłoki ochronnej wraz z brudem mają się gdzie gromadzić


  • pad nie jest zapchany jak w przypadku zwykłych padów czarnych i łatwo go wypłukać pod bieżącą wodą


  • większa efektywność pracy