pady ETC
img
img

PAD CZARNY PREMIUM - pad do gruntownego czyszczenia silnie zabrudzonych posadzek, zwłaszcza przemysłowych betonowych, lastriko itp.Pad czarny zbudowany jest z włókien nylonowych, spoiwa z dużą zawartością ścierniwa.Dlatego też pad ten jest bardzo agresywny i nie zaleca się go do czyszczenia delikatnych powierzchni.Pad może służyć również do zdzierania powłok zabezpieczających.


Karta techniczna produktu
PobierzPAD BRĄZOWY PREMIUM - pad mniej agresywny niż pad czarny PREMIUM, do gruntownego czyszczenia silnie zabrudzonych posadzek, zwłaszcza przemysłowych betonowych, lastriko itp.Pad brązowy PREMIUM zbudowany jest z włókien nylonowych, spoiwa z dużą zawartością ścierniwa.Dlatego też pad ten jest bardzo agresywny i nie zaleca się go do czyszczenia delikatnych powierzchni.Pad może służyć również do zdzierania powłok zabezpieczających.


Karta techniczna produktu
Pobierz


PAD REDWOOD - pad do renowacji powłok ochronnych (polimerowych, poliuretanowych, woskowych, z lakierów pokrywających posadzki drewniane). Przy użyciu tego pada można usunąć zniszczoną, brudną, porysowaną, zewnętrzną warstwę powłoki ochronnej bez użycia szkodliwych dla środowiska środków chemicznych (striperów)


Karta techniczna produktu
Pobierz


Zobacz też - WYPRZEDAŻ PADÓW ! zobacz: www.numatic-wyprzedaze.pl


pad Razorback - mniej agresywny od pada Diamondback (czyszczenie mniej odpornych na ścieranie i zarysowania materiałów takich jak linoleum, PCV oraz usuwanie miękkich warstw polimerowych i past).
Otwarta struktura pada o grubości 1/2"


pad Diamondback - ekstremalnie agresywny pad- zdzieranie twardych wielowarstwowych powłok ochronnych
Otwarta struktura pada o grubości 1/2"

  • ostre włókna czyszczące tworzą duże oczka na całej grubości pada, dlatego też duże ilości cząstek zdartej powłoki ochronnej wraz z brudem mają się gdzie gromadzić


  • pad nie jest zapchany jak w przypadku zwykłych padów czarnych i łatwo go wypłukać pod bieżącą wodą


  • większa efektywność pracy